Sdělení Státního fondu kinematografie - PORT

Registrace krok za krokem:
 
1.       Online registrace, kterou provedete po kliknutí na následují odkaz http://port.fondkinematografie.cz, kde vyplníte veškeré požadované údaje.

 2.       Po dokončení online registrace se vám vygeneruje pdf dokument, který si stáhněte do počítače, vytiskněte a pošlete jej podepsaný poštou na adresu Fondu anebo naskenovaný s podpisem skrze datovou schránku, kterou jste uvedli při registraci, na adresu:
 
Státní fond kinematografie
Veletržní palác
Dukelských hrdinů 47
170 00 Praha 7
 
ID datové schránky: ng8unnb
 
3.      Jakmile nám bude doručen dokument, dostanete e-mailem potvrzení o aktivaci účtu. Tento automaticky generovaný e-mail obsahuje link pro dokončení registrace. Prosíme o pečlivou kontrolu i spamové složky, kdyby vám do ní tato zpráva náhodou spadla.
 
Pokud máte datovou schránku, jste povinni tento údaj při registraci uvést. Pro Fond je kontrola identifikátoru datové schránky jediný spolehlivý způsob, jak ověřit identitu žadatele. Pokud datovou schránku nemáte, doporučujeme si ji založit, neboť vám tento krok usnadní komunikaci s Fondem.
 
Návod, jak se registrovat, je také na kanále Youtube. Uživatelé, kteří již mají svůj účet v PORTu, se nemusí znovu registrovat.
 
V současné době je v PORTu již aktivní modul pro podávání poplatků za kinematografické představení, modul pro žádosti o podporu a pobídky bude spuštěn na začátku roku 2019.
 
 
Kontaktní osoba
Helena Vymazalová
helena.vymazalova@fondkinematografie.cz
+420 724 329 949